فلزیاب رووريوسي Rover UC

فلزیاب رووريوسي Rover UC

  فلزیاب رووريوسي Rover UC
قیمت:8500 €

فلزیاب رووريوسي نسل نوين در تكنولو‍‍ژي فلزياب مي باشد .افتخار داريم فلزيابی با عمق كاوش بالا كه از ديگر فلزياب هاي جهان كوچكتر ، سبكتر و جمع وجور تر می باشد را به شما معرفي كنيم . برنامه هاي اين فلزیاب توسط يك موبايل هوشمند كنترل و مديريت مي شود . بدون نیاز رایانه .
طرز کار فلزیاب رووريوسي بر مبناي تكنولوژي موفق ، دقیق وقوي سري روور ها مي باشد كه در اين مدل اين تكنولوژي به طور كامل بهبود يافته و پيشرفته تر شده است . به همين خاطراين فلزياب روریوسی قادر است اشياي عتيقه مدفون در زمين مانند طلا و نقره وصندوقچه وكوزه پر شده ازطلا و جواهرات را آشکار نماید علاوه بر آن اتاقك مخفي ، تونل ،غار و قبر را هم مشخص کند در نتیجه شما علاوه بر خرید یک فلزیاب ، صاحب یک طلایاب و گنج یاب نیز شده اید .

دستگاه رووريوسي در داخل يك عصاي كوهنوردي مخفي شده است و به شما اجازه ميدهد مكان هايي را اسكن كنيد كه با يك فلزياب معمولي اسكن آنها غير ممكن است .شما با اين دستگاه قادر خواهيد بود كه بدون اينكه جلب توجه بكنيد و نگاه هاي مشكوك را به سمت خود برگردانيدمكانهايي كه قبلا اسكن آنها( به خاطر در ديد بودن) غير ممكن بود را اسكن كنيد.طول عصاي كوهنوردي كه دستگاه را در خود جاي داده است به صورت تلسكوپي قابل تنظيم براي هر شخص مي باشد .در ضمن داخل عصا يك راديوي اف ام تعبيه شده است .به همين خاطر اين دستگاه به شكل يك عصاي كوهنوردي مولتي ميديا استتار شده است.به واسطه پروسسورقوي و مدرن آن و استفاده از قطعاتي كه كمترين ميزان استفاده از الكتريسيته را دارند دو باطري قلمي معمولي براي راه اندازي كامل آن كافي است.

تلفن هوشمند تعبیه شده دستگاه تفکیک فلزات را به راحتی انجام می دهد . مهندسین شرکت او کی ام نرم افزاری را طراحی کرده اند تا شما بتوانید به راحتی اسکن سه بعدی از زمین داشته باشید  . صفحه لمسی فلزیاب رورویوسی این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به راحتی  روي هدف خود زووم كنيد واندازه اسكن را براي بررسي بهتر مشاهده نمایید .
ورژن های مختلف دستگاه دارای زبان های مختلفی هستند به شرح زیر

ورژن A : English, Français, Deutsch, Español, Ελληνικά, Türkçe, Italiano, Nederlands

ورژن B: English, Français, فارسی, عربي
تلفن هوشمند فلزیاب روریوسی این بصورت آنلاک عرضه میشود تا شما بتوانید مانند یک تلفن هوشمند از آن استفاده کنید ، تماس بگیرید مخاطبین خود را داشته باشید و به اینترنت وصول شوید .
Rover UC فلزیاب رووريوسي

وزنی در حدود 650 گرم دارد که به راحتی حمل می شود و دارای نرم افزار
مگنتومتر تصويري براي پيدا كردن اشيا ساخته شده از فلز فرومگنت در زير زمين

اسكن تصويري سه بعدي زمين (در دو حالت ارسال پالس دستي و اتوماتيك )اسكن سه بعدي تصويري زمين كه مستقيما ميتوان روي خود تلفن هوشمند به بررسي آن پرداخت

تفكيك تصويري فلزبراي تشخيص فلزات آهنين(بي ارزش ) از ارزشمند (غير آهنين)

تمام تصاوير را مي توانيد به سرعت و در همان محل اسكن بررسي كنيد .در صورت لزوم مي توانيد آن تصاوير راروي موبايل هوشمند ذخيره و در موقع مناسب به بررسي به یک کامپیوتر متصل نمود و به تجزیه و تحلیل اسکن سه بعدی ثبت شده  شده پرداخت . .
قبل  از خرید دقت داشته باشید و با مشاوران ما در تماس باشید چرا که کلاه برداران بنام و با آرم شرکت او کی ام دستگاه جعلی به شما نفروشند .

اسپادانا عرضه بهترین های دنیا

1 دیدگاه برای “فلزیاب رووريوسي Rover UC”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *